Booran Magazine

سلامتی در سایه دانش

در راستای آگاهی بخشی به جامعه، بوران مارکت با راه اندازی چندین مجله اینترنتی با میلیون‌ها بازدید ماهانه توانسته است گام موثری در این مسیر بردارد و قشر وسیعی از علاقه‌مندان را از طریق این مجلات با دنیای گسترده دانش پزشکی آشنا کند.

به روز ترین مقالات استاندارد دنیای پزشکی را با ما بخوانید

مجموعه بوران مگ، تولید به روزترین مقالات عرصه پزشکی را برای آگاه سازی هر چه بهتر مخاطبان در دستور کار خود قرار داده است. در این مسیر مفتخریم با بهره گیری از green content مطالبی مفید و استاندارد را در اختیار شما قرار دهیم تا با ما، یک قدم به سلامتی نزدیک‌تر شوید.

بهره گیری از تیم ماهر و باتجربه در گروه محتوا و سئو

متخصصان  ماهر و مسلط به موضوعات مطرح در این حوزه با رصد تازه ترین رخ‌دادها در جهان پزشکی و با توجه به روز آمد ترین تکنولوژی‌های این عرصه، مطالبی را برای شما گردآوری می‌کنند تا بهترین بهره را برایتان در پی داشته باشد. شما می‌توانید با اطمینان کامل، از مطالب نوشته شده در خانواده مجلات بوران برای رسیدن به زندگی سالم‌تر استفاده کنید.

تنوع در موضوعات، برتری در جذب مخاطب

در این مجلات اینترنتی شما با مطالبی مانند اصلاح سبک زندگی و روش‌های گوناگون درمانی بیمار‌ی‌ها ما شما را آشنا خواهید شد. 

ما شما را در کوتاه‌ترین زمان به بهترین مسیر تشخیصی درمانی استاندارد و مورد تایید پزشکان راهنمایی خواهی کرد تا سهمی هرچند ناچیز در روزهای خوش سلامتی شما داشته باشیم.

استقبال پرشمار از مقالات منتشر شده

همین تنوع موضوعات سبب شده تا خانواده مجلات بوران با بازدیدهای پرشمار و میلیونی علاقه‌مندان روبه‌رو شود و ارتباط بین مخاطب و مجلات روز به روز گسترش یابد. ما در مجموعه بوران مگ، با خرسندی از این استقبال، می‌کوشیم تا گام‌های موثر‌تری در مسیر آگاهی بخشی به شما عزیزان برداریم و میزبان شایسته‌ای برایتان باشی