مفتخریم که در بخش لجستیک (تحویل) بوران مارکت با خدماتی نوین و منحصر بفرد همواره در جهت رضایت مشتریان قدم برداشته ایم. خدمات ما در این بخش به صورت کاملا انحصاری در سراسر ایران و به شرح زیر ارائه می گردد:

پرداخت در محل -COP

مهم ترین و برجسته ترین مزیت بخش لجستیک بوران مارکت بر اساس نظرسنجی از مشتریان، پرداخت درب منزل هزینه محصولات می باشد.

بر خلاف اکثر فروشگاه های اینترنتی سراسر کشور که هزینه محصولات از طریق درگاه اینترنتی، قبل از تحویل کالا و به صورت آنلاین دریافت می گردد، در فروشگاه ما هزینه پس از تحویل محصول به مشتری و جلب رضایت 100 درصدی ایشان دریافت خواهد شد.

پوشش سراسری کشور (روستاهای کم دسترس)

همانطور که انتظار می رود تحویل محصولات در مراکز استان  و کلان شهر ها به سادگی و در کمترین زمان امکان پذیر می باشد.
لجستیک این مجموعه افتخار دارد که سرتاسر ایران را از طریق نمایندگان تحویل فعال پوشش داده و هر مشتری در هر کجای ایران که باشد، محصول خود را در زمان مقرر شده و بدون اتلاف وقت و هزینه تحویل خواهد گرفت.
در تمامی مراکز استان و شهرستان ها نمایندگان ما حضور فعال دارند و با توجه به موجودی محصولات سفارش مشتری را در کمترین زمان ممکن تحویل خواهند داد، طبیعتا در صورت استفاده از سیستم پستی روند تحویل محصولات به تعویق خواهد افتاد و مشتریان رضایت خود را نسبت به فروشگاه از دست خواهند داد.

 

نرخ تبدیل – CRO

با توجه به روند کاری بخش ارسال در این فروشگاه، نرخ تبدیل به صورت چشمگیری افزایش یافته و منجر به اعتماد چندین برابری مشتریان خواهد شد، چرا که با توجه به شرایط فعلی و مشکلات خرید اینترنتی و تاخیر در دریافت و یا حتی عدم دریافت محصول توسط مشتری، این دیدگاه ایجاد شده است که خرید اینترنتی در اکثر مواقع مورد رضایت مشتریان نیست، اما با وجود پرداخت درب منزل پس از دریافت کالا و همچنین کوتاه شدن زمان ارسال، ما در رسیدن به نرخ تبدیل نزدیک به ایده آل بسیار موفق عمل کرده ایم.

امکان کنترل و بهینه سازی از طریق CRM و نرم افزار های مرتبط 

به دلیل حجم کاری بالا و تعدد نمایندگان در سراسر کشور، پروسه تحویل محصول می بایست از طریق نرم افزارهای کاربردی کنترل و بهینه سازی گردد که با توجه به امکانات انواع نرم افزار های سی آر ام و همچنین نرم افزار های مشابه، این امر به راحتی صورت گرفته و کاملا کنترل شده و سیستماتیک جلو خواهد رفت، در این زمینه همواره در تلاش برای بهبود روند تحویل و مرتفع کردن انواع مشکلات بخش لجستیک خواهیم بود.

کارآمد بودن پرسنل

پرسنل بخش لجستیک در تمامی شهرهای سراسر کشور بیش از 300 نماینده فعال دارند، لذا در صورتی که محصول به صورت سفارش فوری توسط مشتری ثبت گردد، ما این قابلیت را داریم که محصول مورد نظر را در همان روز نیز به مشتری تحویل دهیم. این روند تحویل در تمامی شهرها و شهرستان ها انجام می گردد و هیچ گونه محدودیتی برای هیچ مسیری وجود ندارد.