درد ھای عضلانی

درمان قطعی کمر درد بدون عمل جراحی با پلاتینر

درمان قطعی کمر درد با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا از طریق پلاتینر امکان‌پذیر است. قیمت و هزینه‌های درمان کمر درد همیشه یکی از دغدغه‌های مهم بیماران به شمار می‌رود. به همین دلیل اکثر مردم به دنبال ارزان‌ترین روش درمان قطعی کمر درد هستند تا از این طریق بتوانند راحت‌تر مراحل درمان خود را طی کنند. افزایش بی‌رویه هزینه‌های درمان در ایران و مخصوصا فیزیوتراپی و عمل جراحی دیسک کمر، بیماران را به یافتن روشی آسان‌تر واداشته است.

پلاتینر روش جدید درمان کمر درد است و به خوبی نیاز بیماران را برطرف می‌کند. به همین دلیل بوران مارکت ارزان‌ترین روش درمان قطعی کمر درد را بدون نیاز به جراحی را به شما معرفی می‌کند؛ بنابراین اگر از کمر درد خود خسته شده‌اید، پلاتینر درمان قطعی انواع کمر درد است. پس خواندن این مقاله را از دست ندهید.

پلاتینر تنها راه درمان قطعی کمر درد

استفاده از سه تکنولوژی مهم در فرایند تولید، کمربند پلاتینر را به یکی از ارزان‌‌ترین‌ روش‌‌های درمان قطعی کمر درد تبدیل کرده است. این تکنولوژی‌ها عبارتند از:

 • Ultrasound
 • Infrared
 • Pulse clock

این سه فناوری به صورت مخفف UIC معرفی می‌شوند. هر کدام از آنها بر نحوه عملکرد بافت‌های آسیب دیده کمر اثر می‌گذارند و به کاهش سریع تمامی دردها کمک می‌کنند. به دلیل پایین بودن قیمت، درحال حاضر، پلاتینر آلمانی ارزان ترین روش درمان قطعی کمر درد است.

پلاتینر با تکنولوژی UIC

اموج صوتی یا Ultrasound

Ultrasound یا امواج صوتی حرارت را در بافت‌های عمیق کمر افزایش می‌دهد. تنظیم گردش خون، اکسیژن رسانی و مواد مغذی به بافت‌های آسیب دیده درد کمر را برطرف می‌کند. با استفاده مرتب از کمربند پلاتینر، کاهش درد مشهودتر خواهد بود. اولتراسوند به رفع اسپاسم عضلانی و بهبود دامنه حرکتی کمک می‌کند و آسیب‌های موجود به طور کامل درمان می‌شوند.

مادون قرمز یا Infrared

Infrared یا مادون قرمز، گردش خون را افزایش می‌دهد و فعل و انفعالات بافت را بهبود می‌بخشد. اشعه مادون قرمز باعث بازسازی و ترمیم سلول‌ها، اکسیژن رسانی بیشتر و برطرف کردن دردهای عضلانی می‌شود. وجود این اشعه به درمان قطعی کمر درد کمک زیادی می‌کند.

Pulse clock یا کلاک پالس

تکنولوژی کلاک پالس (Pulse clock)  در فیزیوتراپی نقشی کلیدی دارد. این تکنولوژی عضلات کمر را ماساژ می‌دهد و باعث تحریک شدن عضلات و بافت کمر می‌شود. پزشک متخصص با کمک آن می‌تواند به درمان اسپاسم‌های عضلانی کمک کند و مانع از ایجاد بیماری‌هایی چون ترمبوز وریدی و آتروفی عضلات شود. علاوه بر آن به درمان زخم‌های ناحیه کمر، تحریک و تقویت عضلات کمر پس از جراحی‌های عمیق و کاهش دردهای ناشی از آن در جهت بهبود دامنه حرکتی به بیمار کمک ‌می‌کند به همین دلیل باعث درمان قطعی کمر درد می‌شود. این اشعه در کنار امواج صوتی و مادون قرمز امکان استفاده از ارزان ترین روش درمان قطعی کمر درد را برای بیماران فراهم می‌کند.

با توجه به کارایی و مزیت‌هایی که هر کدام از 3 تکنولوژی Ultrasound، Infrared و Pulse clock دارند، وقتی به صورت همزمان در کنار هم قرار می‌گیرند، باعث افزایش سرعت درمان و کم شدن درد کمر می‌شوند. به همین دلیل کمربند پلاتینر، متفاوت‌ترین کمربند طبی است که در دنیا وجود دارد؛ به طوری که می‌توان آن را با بسیاری از روش‌های پرهزینه و سنگین جایگزین کرد.

کمربند پلاتینر کم هزینه‌ترین و ارزان‌ترین روش درمان قطعی کمر درد است. این نوع کمربند طبی در کنار برخی از روش‌های درمانی برای کاهش درد و افزایش سرعت درمان به کار می‌رود. همچنین جایگزین بسیاری از روش‌های درمانی موجود خواهد بود و هزینه‌های درمان بیماران را به طور چشمگیری کاهش می‌دهد. به طور کلی برای درمان دردهای شدید کمر 11 روش مختلف وجود دارد.

11 روش رایج اما گران برای درمان کمر درد

 1. جراحی دیسک کمر
 2. فیزیوتراپی
 3. ازون درمانی یا ازون تراپی
 4. طب سنتی
 5. ماساژ درمانی
 6. شوک ویو تراپی یا شوک درمانی
 7. درمان‌های داروی
 8. تزریق استرئید در اپیدوزال ترانسفوزامینال کمر
 9. عصب کشی اعصاب فاست کمر
 10. تحریک الکتریکی اعصاب از طریق پوست یا TENS
 11. تزریق مفاصل فاست کمر

با تولید پلاتینر، هزینه‌های سنگین درمان بسیار کاهش یافت. دیگر به عمل‌های سنگین و تحمل دردهای پس از آن نیازی نبود. کمربند پلاتینر درمان قطعی کمر درد هر فردی را تضمین می‌کند. بدون انجام هر کدام از 11 روش موجود نیز می‌توانید با کمربند طبی پلاتینر به کنترل و بهبود روند درمان قطعی کمر درد خود کمک کنید. با استفاده از ویژگی‌های پلاتینر با آرامش بیشتری دوران کمر درد را پشت سر می‌گذارید. ارزانی و کاهش محسوس درد کمر در کوتاه مدت، از ویژگی‌ های مهم پلاتینر است.

پرسش این است که اگر تمامی روش‌های موجود از عمل دیسک کمر تا فیزیوتراپی، به خوبی امتحان خود را پس داده‌اند، چرا استفاده از کمربند پلاتینر را بهترین جایگزین برای درمان قطعی کمر درد می‌دانیم.

پلاتینر بهترین جایگزین روش های رایج در درمان کمر درد

استرس زیاد جراحی دیسک کمر

 عمل جراحی در اغلب موارد، کرختی و بی‌حسی دست و پای بیمار را برطرف می‌کند، اما تضمین کننده درمان قطعی کمر درد نیست. دلیل تمامی این علائم، فشار اعصاب در اطراف نخاع است. مهمترین مشکلاتی که برای این گروه از بیماران ایجاد می‌شود، فتق دیسک کمر و تنگی کانال نخاعی است. به سبب فتق و بیرون‌زدگی دیسک، فضای داخلی کانال نخاعی تنگ و درد ایجاد می‌شود.

 در زمان تنگ شدن کانال نخاعی با رشد ساختمان استخوانی و لیگامان‌های داخل کانال نخاعی، آرتروز مهره‌های کمر خارهایی را تولید می‌کند. این خارها وارد کانال نخاعی برجسته می‌شوند و  کانال را تنگ می‌کنند. عمل دیسک کمر آخرین راه برای درمان است. در این عمل سنگین، فقط 70 تا 80 درصد بیماران نتیجه مطلوب را به‌دست می‌آورند و 20 تا 30 درصد افراد پس از عمل همچنان درگیر بیماری خود هستند. همچنین 4 درصد از افراد تحت جراحی ممکن است، پاره شدن دیسک را مجددا تجربه کنند.

هیچ عمل جراحی بدون ریسک نیست؛ بنابراین افراد قبل از این عمل باید ریسک‌های احتمالی آن را بپذیرند. مزیت بزرگ پلاتینر در این است که بدون عمل جراحی مشکل این گروه از افراد را تا حد زیادی برطرف می‌کند و آن‌ها را از درد زیاد نجات می‌دهد. کمربند پلاتینر با تمام قابلیت‌هایی که دارد، ارزان‌ترین روش درمان قطعی کمر درد است. کمربند پلاتینر بعد از گذشت مدتی باعث کاهش درد، التهابات و اسپاسم و فشار اعصاب کمر و بافت‌های اطراف می‌شود و پس از آن شاهد بهبود دامنه حرکتی بیمار خواهیم بود.

به همین دلیل توصیه می‌کنیم پیش از تصمیم قطعی برای عمل‌های پرهزینه دیسک کمر یک دوره درمانی کوتاه مدت یا میان مدت را با کمربند پلاتینر بگذرانید. با اصلاح برخی از عادات مخرب برای سلامت دیسک و استفاده از پلاتینر آلمانی می‌توانید نتیجه مطلوب را به‌دست بیاورید. با استفاده از این نوع کمربند طبی می‌توانید از حادتر شدن دیسک کمر جلوگیری کنید و پس از عمل با کمک آن مانع از پاره شدن مجدد دیسک خود شوید. با استفاده از پلاتینر در همان اولین جلسه شاهد کمتر شدن درد دیسک کمر خواهید بود. پلاتینر در مقابل عمل دیسک کمر و عمل‌های مشابه آن، ارزان ترین روش درمان قطعی کمر درد است.

از هزینه های فیزیوتراپی کمر تا پلاتینر

ممکن است برخی فیزیوتراپی را روشی برای درمان قطعی کمر درد خود بدانند، اما هزینه‌های فیزیوتراپی چندان کم نیست، در حالی که با یکبار هزینه کردن می‌توانید با استفاده از پلاتینر، تا سال‌ها دردهای خود را کاهش دهید. پس از یک بررسی جزیی می‌ببینید که استفاده از پلاتینر شما را از پرداخت میلیون‌ها تومان معاف می‌کند. به همین دلیل بستن کمربند پلاتینر آلمانی ارزان ترین روش درمان قطعی کمر درد است.

بنابراین استفاده از پلاتینر در کنار آرامشی که برای‌تان به همراه می‌آورد، مقرون‌به‌صرفه‌تر است و دیگر احتیاجی به انجام عمل‌های سنگین جراحی کمر ندارید. در نهایت پلاتینر یک سرمایه‌گذاری بزرگ برای سلامتی شما است تا به راحتی زندگی کنید. در نتیجه قیمت کمربند پلاتینر آلمانی هر چقدر که باشد از مجموع هزینه‌های جلسات فیزیوتراپی کمتر است. شما در اولین روز اثر و نتیجه کمربند پلاتینر را می‌بینید.

پلاتینر با خصوصیات و قابلیت فیزیوتراپی

ازون تراپی یا ازون درمانی برای درمان قطعی کمر درد

ازون تراپی یا ازون درمانی روشی کارآمد برای درمان کمر درد است. در واقع این روش درمان یک نوع عمل بسته است و درمان کمر درد را به همراه دارد. ازون تراپی مثل عمل باز، حالت تهاجمی و درد ندارد و در چندین نوبت انجام می‌شود.

با توجه به قیمت بالای اوزون تراپی استفاده از پلاتینر موثرتر است، اما چرا. در این کمربند طبی از تکنولوژی UIC استفاده شده است و کارایی لازم را برای درمان انواع کمر درد دارد و همان نتیجه ازون درمانی را به بیمار می‌دهد. هچنین از نظر قیمت ارزان‌تر از ازون تراپی است. هر بار که درگیر درد شوید باید به مرکز ازون تراپی مراجعه کنید، اما اگر کمربند پلاتینر را داشته باشید مجبور به رفت و آمد و پرداخت هزینه درمان نیستید.

طب سنتی برای درمان درد کمر

در درستی طب سنتی برای درمان انواع کمر درد شکی نیست، اما همیشه درد کمر به طور قطعی درمان نمی‌شود. مساله اینجاست که بعد از استفاده از شیوه‌های درمان به سبک سنتی، شاهد بازگشت کمر درد افراد هستیم که دلایل مختلفی دارد. با توجه به سبک زندگی جامعه امروزی، داشتن کمربند پلاتینر بسیار مفید و شاید ضروری است تا به محض احساس کمترین دردی در ناحیه کمر با بستن آن از افزایش درد و مشکلات آینده آن جلوگیری کنید.

البته این نتیجه با رعایت اصول صحیح نشستن، بهتر نمایان می‌شود؛ بنابراین مراقب‌های لازم را پس از باز کردن کمربند یا اتمام دوره درمان باید انجام دهید. شاید در ظاهر، طب سنتی ارزان‌ترین روش درمان قطعی کمر درد باشد، اما به محض وارد شدن به مراکز طب سنتی و بررسی قیمت‌ها می‌بینید هزینه‌های آن بسیار زیاد است.

ماساژ درمانی برای درمان دردهای کمر

ماساژ درمانی یک روش غیرتهاجمی برای درمان انواع کمر درد است. ماساژور متخصص با گرفتن رگ‌ها و ماساژ دادن کمر می‌تواند به کمتر شدن درد کمک کند. اما مساله اینجاست که در زمان برگشت درد باید مجددا به متخصص مراجعه کنید. در صورتی که موقعیت مراجعه برای‌تان فراهم نباشد باید زمان زیادی درد را تحمل کنید. در حالی که با داشتن کمربند پلاتینر می‌توانید از تشدید درد جلوگیری کنید. برای هر جلسه ماساژ در کنار هزینه و زمانی که برای رفت و آمد صرف می‌کنید درآینده شاهد بازگشت درد در ناحیه کمر هستید.

بنابراین با داشتن کمربند پلاتینر آلمانی در منزل می‌توانید از افزایش درد جلوگیری کنید. ریلکس کردن، یکی از ویژگی‌های خوب کمربند پلاتینر است و به شما حس خوبی می‌دهد. به همین دلیل تا زمانی که با ماساژ از کمرتان مراقبت می‌کنید حالتان خوب می‌شود و بعد از مدتی ممکن است دردها ظاهر شوند. به همین دلیل ماساژ، درمان قطعی کمر درد نیست و کاملا موقتی است.

درمان کمردرد با ماساژ درمانی

شوک ویو تراپی یا شوک درمانی برای درمان قطعی کمر درد

شوک ویو تراپی یا شوک درمانی، یکی از روش‌های فیزیوتراپی است. این روش از انرژی بسیار کمتری نسبت به دیگر روش‌های درمانی فیزیوتراپی استفاده می‌کند. شوک درمانی بیمارهای مختلفی مانند بیماری اسکلتی عضلانی را درمان می‌کند. با استفاده از این روش می‌توانید تمامی مشکلات موجود در بافت‌های همبند مثل رباط‌ها و تاندون‌ها را درمان کنید. همچنین برای درمان کمردرد بسیار کارایی دارد و می‌تواند دردهای نواحی کمر و گردن و ستون فقرات و کلیه دردهای عضلانی را برطرف کند.

اما به خاطر شوکی که وارد می‌کند برخی از افراد نمی‌توانند از شوک ویو تراپی برای درمان استفاده کنند؛ به همین دلیل همیشه روشی برای درمان قطعی کمر درد نیست. این افراد نمی‌توانند از شوک درمانی استفاده کنند:

 • خانم‌های باردار
 • افراد مبتلا به سرطان کلیه و تومورهای استخوانی
 • بیماران استخوانی متابولیک
 • اختلالات عصبی و گردش خون
 • کودکان در حال رشد
 • افراد با عفونت بالا
 • بیماران قلبی و عروقی

این روش بسیار خوب است، اما به علت محدودیت‌هایی که برای گروهی از افراد دارد، قابل استفاده نیست. به همین دلیل کمربند پلاتینر برای این افراد بهترین گزینه و روشی بی‌خطری برای درمان قطعی کمر درد شان خواهد بود. پس در زمان استفاده از کمربند پلاتینر آلمانی دردی را احساس نمی‌کنند و به دنبال آن دچار استرس نمی‌شوند.

به ویژه خانم‌های باردار در 9 ماه بارداری خود با کمک پلاتینر می‌توانند کمر درد خود را برطرف کنند. حتما خانم‌های باردار در این مورد با یک پزشک متخصص ستون و فقرات و یک پزشک زنان و زایمان در مورد کمربند پلاتینر مشورت کنند.

بنابراین با استفاده از کمربند پلاتینر می‌توانید هزینه‌ها را تا حد زیادی کاهش دهید و بدون هیچ استرسی کمردرد خود را برطرف کنید. شوک درمانی، پرهزینه و گران است و همه افراد نمی‌توانند از آن استفاده کنند، اما کمربند پلاتینر هیچ محدودیتی از نظر استفاده ندارد و همیشه در دسترس بیمار است. همچنین پلاتینر ارزان‌ترین روش درمان قطعی کمر درد به شمار می‌رود و باعث آرامش بیمار می‌شود.

درمان های دارویی یا دارو درمانی برای کاهش درد کمر

تجویز دارو، اولین اقدام برای درمان کمردرد است. مصرف داوری ضدالتهاب غیراستروئیدی مثل ایبوپروفن برای ایجاد تسکین درد با قدرت و اثرگذاری پایین مناسب است. به همین دلیل پزشک ابتدا این نوع داروها را تجویز می‌کند. البته در 70 درصد مواقع پزشک برای درمان کمردرد مجبور به تجویز داورهای مخدری است که مصرف هر کدام عوارض خاص خود را دارند.

با توجه به عوارض مصرف این داروها و مشکلاتی که درآینده برای بیمار ایجاد می‌کنند، توصیه می‌کنیم با پلاتینر کمردرد خود را کنترل کنید.

 داروها شیمیایی باعث درمان قطعی کمر درد نمی‌شوند؛ بنابراین با استفاده از کمربند پلاتینر آلمانی تا حد زیادی در هزینه‌های درمان خودصرفه‌جویی می‌‌کنید و در زمان استفاده و پس از آن دیگر نگران عوارض استفاده از آن نیستید. پلاتینر براساس ایمنی‌های لازم طراحی و اجرا شده است. در نتیجه مصرف داروهای شیمیایی در آینده هزینه‌های پنهان و سنگینی دارد.

ترزیق استروئید در ایپدورال ترانسفورامینال کمر

تزریق استروئید یک عمل سرپایی است. اطراف ریشه عصبی بعد از تزریق بی‌حسی، ملتهب می‌شود. انجام این کار ورم و التهاب عصب‌ها در ستون فقرات را کاهش می‌دهد. با انجام این کار درد پایین کمر و درد پا به طور کامل برطرف می‌شود. تزریق این دارو فقط به چند دقیقه زمان نیاز دارد. با اینکه این روش درمان، روشی غیرتهاجمی است، برخی افراد از انجام آن نگران هستند. به همین دلیل با استفاده از کمربند پلاتینر می‌توانند به‌راحتی التهاب ریشه‌های عصبی را درمان کنند.

مزیت بستن کمربند طبی پلاتینر در این است که بدون هیچ استرسی به خوبی روند درمان کمردرد خود را سپری می‌کنید و نتیجه دلخواه را از آن می‌گیرید. البته پس از گذشت مدتی از انجام تزریق ممکن است کمر درد شما برگردد و نمی‌توان آن را روشی برای درمان قطعی کمر درد دانست.

درمان کمر درد با پلاتینر بدون ترزیق استروئید در ایپدورال ترانسفورامینال کمر

عصب کشی اعصاب فاست کمر

این روش یکی‌دیگر از انواع روش‌ های درمانی کمر درد است. عصب‌کشی عصب فاست کمر، بدون هیچ بیهوشی و عمل باز انجام می‌شود و هزینه آن بالا است. در این روش، سوزن‌ها از راه پوست مجاور ناحیه درد وارد بدن می‌شوند و امواج رادیویی، عصب‌ها  را فرا می‌گیرد. پزشک همزمان اسکن تصویر عضو تحت درمان را بررسی می‌کند تا از قرار گرفتن درست سوزن‌ها در محل درد مطمئن شود. همه این فرایندها برای درمان کمر درد شدید است.

اما بدون انجام این کارها هم می‌توانید با کمربند پلاتینر آلمانی به روند کاهش درد کمک کنید. به همین دلیل پلاتینر یکی از جایگزین‌های عصب‌کشی اعصاب فاست کمر به شمار می‌رود. با نگاهی به هزینه‌ها و طول درمان، در می‌یابید که کمربند پلاتینر یک سرمایه‌گذاری بزرگ برای سلامتی شما است و هزینه‌های شما را کاهش می‌دهد. به همین دلیل ارزان ترین روش درمان قطعی کمر درد به شمار می‌رود. طبق بررسی‌های انجام شده، پلاتینر روشی پرطرفدار برای درمان قطعی کمر درد است.

تزریق مفصل فاست کمر

مفاصل فاست در دو طرف ستون فقرات قرار دارد. با کمک تزریق می‌توان التهابات این ناحیه را برطرف کرد. به شرطی که پس از بی‌حسی پزشک تزریق درست در محل درد انجام دهد. در غیر این صورت، درد به قوت خود باقی خواهد ماند.

دارو طی یک جلسه تزریق می‌شود و بعد از گذشت چند روز اثر خودش را نشان می‌دهد. پس از این مدت باید شاهد کاهش درد و التهاب کمرتان باشید. اثر انجام این تزریق بین چند روز تا چند ماه باقی می‌ماند و پس از آن ممکن است دوباره  به تزریق نیاز داشته باشید؛ به طوری که طی یک سال 3 بار مجبورید داروی استروئید را تزریق کنید.

به همین دلیل این روش نیز باعث درمان قطعی کمر درد نمی‌شود، اما اگر فقط یکبار کمربند پلاتینر را بگیرید دیگر مجبور به مراجعه به پزشک متخصص و پرداخت هزینه‌های درمان نخواهید شد و با کمک تکنولوژی به کار رفته در ساخت این کمربند می‌توانید تمامی دردهای کمر خود را برطرف کنید. این یک روش دائمی و اقتصادی است. در واقع پلاتینر آلمانی برای افرادی که ملزم به تزریق مفصل فاست کمر هستند، سرمایه‌گذاری بزرگی محسوب می‌شود و ارزان‌ترین روش درمان قطعی کمر درد است.

تحریک الکتریکی اعصاب از طریق پوست (TENS)

الکترو تراپی یک روش درمانی در طب فیزیکی است که با نصب الکترودها و تحریک کردن عضلات، به تقویت و حفظ آن کمک می‌کند. در این روش مسیر پیام درد به مغز، کاملا مسدود می‌‌شود و درد کاهش می‌یابد. همچنین گردش خون منظم می‌شود و از تورم و التهاب منطقه درد می‌کاهد. همه این اتفاقات طی 15 دقیقه اول تحریک الکتریکی از طریق پوست رخ می‌دهد، اما پس از شروع درد مجدد مجبور به مراجعه هستید که هزینه‌های آن بسیار بالا است؛ در حالی که با داشتن کمربند پلاتینر آلمانی می‌توانید تا سال‌های طولانی از پرداخت هزینه درمان نجات پیدا کنید.

این کمربند به خاطر تکنولوژی UIC مزیت‌های فراوانی دارد. شاید در نگاه اول این روش برای درمان قطعی کمر درد کاملا مطمئن به نظر بیاید، اما پس از چند ماه احتمال ظاهر شدن درد وجود دارد؛ بنابراین داشتن کمربند پلاتینر به خاطر تکنولوژی ساختش همیشه برای بیمار ضروری است. استفاده از روش تحریک الکتریکی اعصاب نیز نمی‌تواند باعث درمان قطعی کمر درد باشد.

بیوفیدبک تراپی کمر درد

بیوفیدبک، روش غیر تهاجمی برای کنترل و کاهش درد است. با استفاده از این روش بدون هیچ ترس و نگرانی دوره درمان خود را پشت سر می‌گذارید. پزشک برای استفاده از بیوفیدبک، الکترودهایی را به ناحیه درد متصل می‌کند و از طریق امواج به تسکین درد اعصاب کمر خواهد پرداخت. بیوفیدبک به کاهش درد و گرفتگی عضله‌های کمر کمک می‌کند. ظاهرا بیوفیدبک درمان قطعی کمر درد را به دنبال دارد.

همچنین در زمان کار با آن پزشک وضعیت تنفس، تنش عضلانی، ضربان قلب و دمای پوست بیمار را کاملا تحت کنترل دارد. پس از اتمام دوره درمان، به مرور کاهش درد را احساس می‌کنید، اما مساله اینجاست که هزینه هر جلسه بیوفیدبک تراپی بالا است و در صورت نیاز به تجدید دوره برای درمان، هزینه زیادی را نسبت به قبل باید بپردازید؛ در حالی که با داشتن پلاتینر در منزل بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای می‌توانید از آن استفاده کنید و استرس رفت و آمد و پرداخت هزینه‌های درمان را ندارید. با این وسیله روند درمان قطعی کمر درد بهتر پیش می‌رود.

پلاتینر، تمام کارایی‌های بیوفیدبک را داراست. به همین دلیل داشتن یک پلاتینر در خانه هزینه نیست، بلکه یک نیاز ضروری و یک سرمایه‌گذاری هوشمندانه محسوب می‌شود که با وجود آن مجبور به پرداخت هزینه‌های سنگین درمانی نیستید. هزینه کمربند پلاتینر در مقابل قیمت دوره درمان کمر درد با بیوفیدبک بسیار ناچیز است و ارزان‌ترین روش درمان قطعی کمر درد به شمار می‌رود.

نتیجه‌گیری

کمربند پلاتینر، روشی مناسب برای درمان قطعی کمر درد است. پلاتینر آلمانی یک سرمایه‌گذاری بزرگ برای کاهش هزینه‌های درمان است. با یکبار خرید این کمربند طبی برای همیشه و تا سال‌‌های طولانی می‌توانید از آن استفاده کنید؛ بنابراین کمربند پلاتینر را همیشه در دسترس خود دارید و به محض ظاهر شدن درد می‌توانید از آن در هر ساعت از شبانه روز استفاده کنید.

در نتیجه دیگر مجبور به تحمل درد نیستید. این کمربند بهترین جایگزین برای درمان قطعی کمر درد از طریق جراحی است. یادتان باشد که جراحی آخرین انتخاب پزشک برای درمان خواهد بود. در حال حاضر با تکنولوژی UIC به کار رفته در ساخت این نوع کمربند آلمانی به خوبی می‌توانید کمر درد خود را درمان و از انجام عمل‌های سنگین و پرهزینه پیشگیری کنید.

همه اینها به سبب استفاده از تکنولوژی UIC در تولید کمربند پلاتینر در کشور آلمان است. این تکنولوژی کار بسیاری از روش‌های درمانی را انجام می‌دهد؛ به شرطی که هنگام استفاده از آن، مراقبت‌های لازم را به خوبی انجام دهید؛ سپس درمان قطعی کمر درد حاصل می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *